Uvnitř Ájurvédské gurukuly

Archiv:

Viliam Poltikovič
Sobota 28. 4. 2018 v 16.00 hod.

Filmař, autor řady dokumentů s duchovní tématikou
Jaké bylo toto setkání? Dozvíte se v aktualitě Uvnitř Ájurvédské gurukuly s Viliamem Poltikovičem.

Přihlásit se na setkání dne 28. 4. 2018 (Viliam Poltikovič)

***

Pavol Hloška
Sobota 10. 2. 2018 v 16.00 hod.

Autor knih o ájurvédě, organizátor školy a ájurvédský terapeut.
Jaké bylo toto setkání? Dozvíte se v aktualitě Uvnitř Ájurvédské gurukuly s Pavlom Hloškou.

Přihlásit se na setkání dne 10. 2. 2018 (Pavol Hloška)

***

Vladimír Mazal
Sobota, 25. 11. 2017 v 16.00 hod.

Majitel rodinných ájurvédských lázní v Borku pod Troskami.
Jaké bylo toto setkání? Dozvíte se v aktualitě Uvnitř Ájurvédské gurukuly s Vladimírem Mazalem.

***

O programu

Inspirováni programem Inside Actor´s Studio, který před několika dekádami vymyslel James Lipton, děkan magisterského studia na slavné Tish herecké škole, jako seminář pro studenty herectví v New York City, jsme si dovolili adoptovat podobný formát jako způsob, jak se hlouběji seznámit a představit domácí i zahraniční osobnosti působící na poli ájurvédy a dalších védských disciplín.

Díky otázkám, které mapují biografii dotyčné osobnosti, budou mít studenti a navštěvující veřejnost jedinečnou možnost seznámit se hlouběji nejenom s tím, čím v životě daný člověk prošel, jak se dostal do bodu, kde nyní je, ale hlavně se způsobem jeho přemýšlení. Posluchači se tak budou moci nejenom poučit, získat nové vědomosti, ale zejména se nechat inspirovat. Moc se těšíme na to, co se bude dít při těchto rozhovorech, a doufáme, že osobnosti, které oslovíme, přijmou naše pozvání a my budeme moci představit ty, kteří na poli ájurvédy něco znamenají.

Program Uvnitř Ájurvédské gurukuly bude součástí výuky pro studenty školy, nicméně tento program považujeme za tak zajímavý, že umožníme, aby ho bez omezení navštívili studující všech ročníků. Taktéž ho otevřeme navštěvující veřejnosti. Pro tento program budou platit speciální pravidla, která uveřejníme s pozváním na první setkání. Doufáme, že se tento program stane oblíbeným pro svoji originalitu, přínos a spontánní energii, kterou zákonitě musí vytvořit. Těšíme se na setkání.

Comments are closed.