ZRUŠENO: Prof. Yunus Solanki: mimořádná přednáška na téma Ájurvédská chirurgie

Program prof. Solankiho je zrušen, jelikož nedostal povolení vycestovat od indického ministerstva zdravotnictví. Doufáme, že se nám podaří ho přivítat později v tomto roce či roce příštím.
Omlouváme se všem za případné vzniklé komplikace.

Pozvánka na mimořádnou přednášku na téma Ájurvédská chirurgie:
Gurukulu navštíví Prof. Yunus Solanki, Mumbai, Indie

29. 4. 2019, 18 – 21 hodin

Téma ájurvédské chirurgie bylo doposud v našich končinách tabu. Důvodem byl předpoklad, že metody tohoto oboru jsou neaplikovatelné mimo Indii a mimo akutní nemocniční zařízení. Rádi bychom ukázali, že tento předpoklad je veskrze mylný a podělili se s vámi o informace, co ájurvédská chirurgie – v sanskrtu šalja – jako obor představuje, jaké možnosti nabízí, a to i pro laiky.

Za tímto účelem jsme pozvali jako hosta profesora Yunuse Solankiho, primáře oddělení ájurvédské chirurgie z Podarské nemocnice v Mumbaji, Indie. Profesor Solanki zde vede nejen klinické oddělení, je i hlavním školitelem v postgraduálním specializovaném studiu budoucích ájurvédských lékařů a koordinuje klinický výzkum. Jeho zkušenost je mimořádná a proto je častým hostem na mezinárodních konferencích, kde seznamuje posluchače s výsledky práce v jeho oboru.

Pokud se chcete dozvědět něco mimořádného, rozšířit si svoje odborné a laické obzory, využijte této ojedinělé příležitosti a přijďte na veřejnou přednášku prof. Solankiho. Výklad bude v angličtině s odborným překladem do češtiny.

Přednáška se koná v pondělí 29. 4. 2019 od 18 hodin v prostorách Ájurvédské gurukuly.
Poplatek za účast je 650 Kč.
V případě zájmu nám prosím napište email na “ajurvedskagurukula@gmail.com” a převeďte poplatek na účet Gurukuly.
Do záhlaví zprávy napište “chirurgie”. Uzávěrka přihlášek je 30. 3. 2019.
Těšíme se na Vaši účast.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.